Sport
Město

Kraj

Trenéři a trenérky běhuOstravaMoravskoslezský kraj běhfitness

Zabývám se sportovní přípravou mládeže a kondiční přípravou profesionálních sportovců. Každoročně absolvuji i já kondiční přípravu v létě a v zimě s týmem, kde jsem nasbírala mnoho zkušeností. Pomáhám sportovcům s kondiční přípravou nejen před začátkem sezóny, ale i během sezóny, kde se zaměřuji na rozvoj vytrvalosti, rychlosti, výbušnosti, dynamice, síle, core a kompenzaci ve fitness, na atletických stadionech nebo oblíbených kopcích v parku. Sestavuji osobní tréninky na míru také fitness nadšencům nebo úplným začátečníkům, kteří chtějí být lepší, než byli včera.
Detail

OstravaMoravskoslezský kraj běhfitness

Sportu se věnuji celý život a vyzkoušela jsem jich celou řadu – thajský box, fotbal, běh, crossfit, plavání, cyklistika, snowboarding. Ve sportu nemám ráda stereotyp a vždy ráda zkouším nové výzvy. V poslední době se zaměřuji zejména na překážkové závody typu Spartan Race a závodům v Crossfitu. Na tyto závody také připravuji některé své klienty. Prioritou v tréninku klienta je pro mě vybudování silných základů (odstranění chybných pohybových vzorců, svalových dysbalancí apod.), na které poté navazujeme v závislosti na individuálních potřebách a přáních daného klienta.
Detail

PrahaHlavní město Praha běhplavánícyklistika

Začínáte s triatlonem a nevíte jak na to? Přejete si trenéra, který vás povede a bude motivovat? Chcete tréninkový program, který vám pomůže v rozvoji? Trápí vás, že vlastním trénováním se zlepšujete jen velice pomalu? Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy Triatlonový trénink Plavání POSE Running Coach Biomechanika a účinnost pohybu Diagnostika pohybu, kondiční a silový trénink Training Peaks Specialist Efficiency Swimming Technique Master
Detail

TřeboňJihočeský kraj běhfitnesslyžování

Absolvent FTVS UK
Detail

TřeboňJihočeský kraj běh

Šéftrenér oddílu atletiky TJ Jiskra Třeboň
Detail

Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj běh

Jsem běžecký a kondiční trenér. Trénuji v rámci osobních a skupinových tréninků v Hradci Králové. Hlavní náplní je však on-line koučink sportovců kdekoliv na světě. Běžecké tréninky on-line...proč? Proč vlastně nabízím pomoc běžcům s tréninkem na dálku? Celý život běhám, je to moje vášeň. Díky běhání jsem o hodně přišel. Vzdal jsem se lukrativního zaměstnání, rozvedl jsem se hned dvakrát, ale běhání mi stále zůstává. V mnohém mi moje životní ztráty vynahradilo a je stále mým životním partnerem. Díky běhání jsem mnohé pochopil a jsem mu za mnoho vděčný. Můj běh byl dlouhá léta závodní. Moje soutěživá povaha vítězila a já chtěl neustále vítězit. Můj trénink tomu odpovídal. Velké objemy naběhaných kilometrů a veškerý čas věnovaný této sportovní aktivitě. Nyní jsem již zmoudřel a běhám pro radost, pro skvělý pocit, který mi dávají endorfiny a serotonin...moje životní drogy. Když běžím, potkávám vás...běžce různé výkonností, s různou motivací a s různou běžeckou technikou. Vidím, že běháte s vervou a zaujetím...svůj běh nejspíše milujete stejně jako já. Ale také vidím různé nedostatky. I běhání tak jako jiné sporty (hokej, fotbal, tenis) vyžaduje informace. Informace jak správně dýchat, jak běhat technicky a spoustu dalších. Proto jsem tady pro vás s tréninky on-line. Chci vám předat své zkušenosti, dovednosti a informace, které jsem nabyl za svůj běžecký život. CoachTom
Detail

PrahaHlavní město Praha běh

Trenér atletika,trenér Dukla Praha, trenér Běhám zdravě
Detail

JilemniceLiberecký kraj běhinlinelyžování

Jsem kondiční a osobní trenér, trenér běhu, biatlonu, instruktor inline bruslení a běžeckého lyžování, sportovec. Všechny nabízené služby možno domluvit individuálně i skupinově. Jako trenér dávám největší důraz na techniku provedení pohybu. Technika je základ úspěchu, ať už při posilování, běhání nebo na lyžích. Učím lidi trénovat šetrně, ale zároveň efektivně. To neznamená, že trénink nebolí!! ;-) Uznávám funkční trénink a zdravý životní styl.
Detail

Praha, BerounStředočeský kraj běhfitness

Jsem fitness a kondiční trenér. Organizuji individuální i skupinové tréninky a pro Rozběháme Česko vedu Kurzy zdravého běhu. Pořádám sportovní kempy.
Detail

Ukázat filtry