Tomáš Hrbek

Detaily

Tomáš Hrbek

Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj běh

Jsem běžecký a kondiční trenér. Trénuji v rámci osobních a skupinových tréninků v Hradci Králové. Hlavní náplní je však on-line koučink sportovců kdekoliv na světě.

Běžecké tréninky on-line...proč? Proč vlastně nabízím pomoc běžcům s tréninkem na dálku? Celý život běhám, je to moje vášeň. Díky běhání jsem o hodně přišel. Vzdal jsem se lukrativního zaměstnání, rozvedl jsem se hned dvakrát, ale běhání mi stále zůstává. V mnohém mi moje životní ztráty vynahradilo a je stále mým životním partnerem. Díky běhání jsem mnohé pochopil a jsem mu za mnoho vděčný. Můj běh byl dlouhá léta závodní. Moje soutěživá povaha vítězila a já chtěl neustále vítězit. Můj trénink tomu odpovídal. Velké objemy naběhaných kilometrů a veškerý čas věnovaný této sportovní aktivitě. Nyní jsem již zmoudřel a běhám pro radost, pro skvělý pocit, který mi dávají endorfiny a serotonin...moje životní drogy. Když běžím, potkávám vás...běžce různé výkonností, s různou motivací a
s různou běžeckou technikou. Vidím, že běháte s vervou a zaujetím...svůj běh nejspíše milujete stejně jako já. Ale také vidím různé nedostatky. I běhání tak jako jiné sporty (hokej, fotbal, tenis) vyžaduje informace. Informace jak správně dýchat, jak běhat technicky a spoustu dalších. Proto jsem tady pro vás s tréninky on-line. Chci vám předat své zkušenosti, dovednosti a informace, které jsem nabyl za svůj běžecký život.

CoachTom

Zaměření: běh

Stránky:
Facebook: https://www.facebook.com/B%C4%9B%C5%BEeck%C3%A9-tr%C3%A9ninky-on-line-525505664274814/?ref=pages_you_manage

Tomáš Hrbek
Telefon: 737859975
Hradec Králové, Královéhradecký kraj
be...@...com (ukázat e-mail)

trenér Tomáš Hrbek