Sport
Město

Kraj

Trenéři a trenérky fitnessOstrava Moravskoslezský kraj fitness

Láska k pohybu u mě začala už v dětství, kdy jsem propadla tanci. Následné studium taneční konzervatoře mi dalo disciplínu, naučila jsem se vnímat své tělo, a také jsem si osvojila správné pohybové vzorce. Nyní se zajímám především o funkčnost pohybového aparátu. Ve svých trénincích uplatňuji silovo-kondiční metodu a zaměřuji se především na svalové dysbalance, kterých je důsledkem digitální doby čím dál více. Tréninky sestavuji vždy podle požadavků klienta. Ať už jde čistě o estetický nebo jiný požadavek, dbám na správnou techniku provedení cviků. Klienta nevedu pouze k jednorázové proměně, ale společně se snažíme nastavit zdravý a udržitelný životní styl tak, aby si pohyb zamiloval a nemusel už víckrát znovu začínat. Zdravé a funkční tělo by mělo být cílem každého z nás a já jsem tu od toho, abych Ti pomohla dosáhnout Tvého požadovaného cíle.
Detail

OstravaMoravskoslezský kraj běhfitness

Zabývám se sportovní přípravou mládeže a kondiční přípravou profesionálních sportovců. Každoročně absolvuji i já kondiční přípravu v létě a v zimě s týmem, kde jsem nasbírala mnoho zkušeností. Pomáhám sportovcům s kondiční přípravou nejen před začátkem sezóny, ale i během sezóny, kde se zaměřuji na rozvoj vytrvalosti, rychlosti, výbušnosti, dynamice, síle, core a kompenzaci ve fitness, na atletických stadionech nebo oblíbených kopcích v parku. Sestavuji osobní tréninky na míru také fitness nadšencům nebo úplným začátečníkům, kteří chtějí být lepší, než byli včera.
Detail

OstravaMoravskoslezský kraj fitness

Odmalička jsem byla vedena k pohybu – od gymnastiky, přes tanec, až jsem postupně přirozeně přešla k fitness, když se moje mamka stala trenérkou a majitelkou svého fitka. V té době mi to dalo pevné základy pro fitness a zdravý životní styl, který mi přirostl k srdci a zůstal až do dnes. Mám za sebou dvě závodní sezóny na soutěžích kulturistiky a fitness v kategorii Bikiny fitness, kde jsem dohromady odstartovala na sedmi soutěžích. Mým největším úspěchem je 3. místo na pohárových závodech RCO Fitness Cup. Na Mistrovských závodech jsem se umístila na 4. místě s postupem na Mistrovství ČR, kde jsem se umístila na 8. místě. Díky příprav na závody, mým trenérům a sebevzdělávání jsem se naučila hodně o tom, jak funguje lidské tělo, co na něj platí, co ne, a hlavně že na každého může fungovat úplně něco jiného. Každý je individuál, a tak přistupuji i ke svým klientům, které individuálně vedu k jejich cíli.
Detail

OstravaMoravskoslezský kraj fitness

Sportu se věnuji od dětství. Později už závodně se specializací na atletiku, hod oštěpem. Již 9.rokem se věnuji pozici osobního trenéra s kvalifikaci instruktora fitness. Jelikož atletika je všestranný sport, čerpám tak z bohatých zkušeností své sportovní kariéry. Klienty motivuji k cíli správnými návyky jak v oblasti pohybu tak v komplexnosti nastaveni vlastního životního stylu. K dosažení úspěchu je důležitá vůle, nasazení a píle, díky nimž společně dosáhneme tvých cílů.
Detail

OstravaMoravskoslezský kraj běhfitness

Sportu se věnuji celý život a vyzkoušela jsem jich celou řadu – thajský box, fotbal, běh, crossfit, plavání, cyklistika, snowboarding. Ve sportu nemám ráda stereotyp a vždy ráda zkouším nové výzvy. V poslední době se zaměřuji zejména na překážkové závody typu Spartan Race a závodům v Crossfitu. Na tyto závody také připravuji některé své klienty. Prioritou v tréninku klienta je pro mě vybudování silných základů (odstranění chybných pohybových vzorců, svalových dysbalancí apod.), na které poté navazujeme v závislosti na individuálních potřebách a přáních daného klienta.
Detail

TřeboňJihočeský kraj běhfitnesslyžování

Absolvent FTVS UK
Detail

Říčany Středočeský kraj fitness

Osobní trenér se specializací na fitness s prvky fyzioterapie vycházející především z DNS (Vývojové kineziologie) Vycházím z diagnostiky a následně kompenzuji nedostatečně fungující svalové řetězce. Tréninky musí být funkční a musí dávat smysl. Snažím se především,aby svaly pracovali v elasticitě. Mými klienty jsou především lidé,kteří mají problémy např. Koleny,zády. Nebo se snaží zhubnout či zpevnit tělo. Snažím se ukázat lidem, co v běžném životě dělají špatně.
Detail

Česká republikaHlavní město Praha fitness

Chcete začít cvičit, ale nevíte jak na to? --> Rád Vám pomohu s redukcí hmotnosti, formováním postavy, či odhalením a zbavením se svalových dysbalancí. Kromě cvičení Vám poradím se stravováním a celkovou úpravou Vašich pohybových stereotypů. Pokud se chcete ve svém těle cítit lépe a zlepšit fyzickou kondici i funkčnost, kontaktujte mne a společně to zvládneme!
Detail

Praha, BerounStředočeský kraj běhfitness

Jsem fitness a kondiční trenér. Organizuji individuální i skupinové tréninky a pro Rozběháme Česko vedu Kurzy zdravého běhu. Pořádám sportovní kempy.
Detail

Ukázat filtry